Wnioski do PZA o dofinansowanie wypraw


Zarząd KW Lublin informuje, że 15 listopada br. mija termin składania wniosków do Komisji Wspinaczki Wysokogórskiej PZA o dofinansowanie wypraw i wyjazdów sportowych w 2015 r. Szczegóły na: http://www.pza.org.pl/news.acs?id=2813674 Oto ostatni e-mail PZA w tej sprawie:
Można starać się o pomoc w organizacji:

1. wypraw w góry średnie i wysokie,

2. wyjazdów alpejskich w sezonie zimowym 2015.

Informacje wyjaśniające procedurę przyznawania dofinansowań znajdują się pod adresem http://www.pza.org.pl/kww/article.acs?id=136971. Pod wskazanym adresem można również zapoznać się ze wzorami rzetelnie sporządzonych aplikacji. W dziale wnioski na stronach KWW znajdziecie również kilka takich, których nie warto naśladować ;-). Bardzo prosimy wszystkich zainteresowanych o poważne potraktowanie sprawy jakości składanych aplikacji. Wszystkie wnioski, zostaną zamieszczone na stronach KWW – również te pisane “na kolanie” w ostatniej chwili. Prosimy osoby wysyłające wnioski o ich przygotowywanie w formacie *pdf w rozmiarze do 1,3 MB, koniecznie bez zamieszczania w ich treści danych wrażliwych, czyli adresów, nr telefonów, nr PESEL. Prosimy również o nadawanie wnioskom tytułów wg następującego wzoru:

2015.09-10, USA, Yosemite, El Capitan, J.Nowak + 2 os

Przypominamy również o konieczności zaktualizowania wykazu przejść w bazie wykazów PZA a także o obligu przesłania potwierdzenia przynależności do klubu zrzeszonego w PZA już na etapie składania aplikacji. Wystarczy skan lub zdjęcie legitymacji z potwierdzeniem opłacenia składek, link do internetowej listy członków klubu lub zwykły e-mail potwierdzający z sekretariatu klubu. Ponawiamy apel skierowany do wszystkich zainteresowanych dofinansowaniami — nie odkładajcie tej sprawy na ostatnią chwilę! Wnioski nie spełniające kryteriów formalnych, merytorycznych bądź przesłane po terminie nie będą rozpatrywane.

Jednocześnie przypominamy wszystkim nadgorliwym, że termin składania wniosków o dofinansowania wyjazdów alpejskich w sezonie letnim 2015 mija dopiero 15. 05. 2015!