Posiedzenie Zarządu KWL


W najbliższą środę (3 grudnia br.) o godz. 19.00 odbędzie się zebranie KW Lublin (Instytut Medycyny Wsi, ul. Jaczewskiego 2), podczas którego przedstawiona zostanie relacja

Marcina Walencika „Pik Lenina czyli 7 tysięcy w wersji solo”

Ponadto w programie spotkania:

– omówienie zimowego obozu tatrzańskiego (termin, miejsce)

– propozycja zimowego wyjazdu na Demawend (5610 m n.p.m.) – wygasły wulkan w górach Elbrus (Iran)

– propozycja grudniowego wyjazdu jaskiniowego

– omówienie szczegółów przedświątecznego spotkania klubowego

– sprawy bieżące

Zainteresowanych członków zapraszamy od godz. 18.00 do 19.00 na zebranie Zarządu (możliwość przedstawienia własnych propozycji, inicjatyw itp.) Jednocześnie informujemy, że

Koleżanki i koledzy!

Chcielibyśmy poinformować, że po raz kolejny planowane jest przedświąteczne spotkanie członków KW Lublin. Proponowany termin to 19 lub 20 grudnia br. Koszt uczestnictwa wynosi 30 zł (w cenie gorący posiłek, przystawki. Napoje we własnym zakresie). Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu proszone są o uiszczenie opłaty w dniu 3 grudnia.

Jednocześnie zawiadamiamy, że II Zimowy Obóz KW Lublin odbędzie się w dniach 6-11 marca 2015 r. w Dolinie Pięciu Stawów Polskich. W tym roku wyjazd będzie miał charakter szkoleniowo-sportowy.

Szczegóły dotyczące przedświątecznego spotkania oraz II Zimowego Obozu KW Lublin zostaną przedstawione podczas zebrania klubowego w dniu 3 grudnia br.

termin przesyłania/dostarczania zdjęć do kalendarza klubowego na rok 2015 (na prośbę członków klubu) został przedłużony do dnia 3 grudnia br.