Jubileusz pięciolecia Klubu Wysokogórskiego Lublin!


Już wkrótce, w dniu 5 października 2018 roku, nasz Klub będzie obchodził 5-lecie swojego istnienia. W związku z tym już teraz zapraszamy wszystkich Klubowiczów na pierwsze, powakacyjne zebranie KW Lublin, które odbędzie się 3 października o godzinie 19.00. W tym dniu będziemy chcieli uroczyście podsumować ostatnie, wspólnie spędzone lata oraz porozmawiać o przyszłych planach i kierunkach rozwoju naszego Stowarzyszenia.
Zakończenie jubileuszu planowane jest tydzień później (12-14 października 2018 roku), w naszej jesiennej „klubowej bazie” w Łutowcu. Zatem już teraz zapraszamy wszystkich na wyjazd skałkowo-jaskiniowy na Północną Jurę!
W programie wyjazdu m.in.:
– klubowe zawody wspinaczkowe;
– klubowe zawody slackline;
– dla chętnych wspólne wyjście do jaskini – możliwość sprawdzenia swoich sił jako grotołaz :)
– wspólne ognisko i śpiewy :)
– zajęcia z rozciągania.
Szczegółowy program wyjazdu prześlemy na początku października. Osoby, które chciałyby pomóc w organizacji wyjazdu lub mają pomysł na wzbogacenie programu jubileuszu prosimy o kontakt z Zarządem (mailowo lub telefonicznie). Link do zapisów na wyjazd możecie znaleźć w mailu wysłanym 5 września 2018 roku. Informacje organizacyjne:
– koszt 1 noclegu: 15 zł
– koszt obiadu: 15 zł
– liczba miejsc na łóżkach: 35 (liczy się kolejność zgłoszeń oraz dokonanie opłaty za nocleg do 5 października u skarbnika – Moniki Kurowskiej). W przypadku braku miejsc na łóżkach istnieje możliwość spania na podłodze lub w namiotach.