Inauguracja sezonu wspinaczkowego a.d. 2015


Spóźniona, lecz za to bardzo, bardzo wiosenna inauguracja letniego sezonu wspinaczkowego a.d. 2015 w KW Lublin.

Tegoroczny, klubowy wyjazd w skały już niedługo! W tym sezonie przy udziale lubelskiej gawiedzi wysokogórskiej zamierzamy wprowadzić w twórczy niepokój Dolinę Będkowską i okoliczne zaułki. Na miejsce uroczystości inauguracyjnych Jaśnie Oświecona, tudzież Nieomylna i Czcigodna Rada Wyjazdu obrała camping przy Brandysówce, leżący u stóp najwyższej jurajskiej skały – Sokolicy.

Gdzie jedziemy:
Jura Krakowsko-Częstochowska → okolice Krakowa → Dolina Będkowska → Brandysówka. Śpimy na polanie w namiotach, pod chmurką przy szmerze potoku.
Kiedy:
Zamierzamy działać trzy dni, 1-3 maja (piątek-niedziela). Ze względu jednak na chęć maksymalnego wykorzystania majówki zapewne większość z nas zechce pojawić się w dolinie już w czwartek 30 kwietnia wieczorem.
Co się będzie działo:
Będziemy się wspinać. Na łatwym, na trudnym, na obitym, na własnej, na kursie, na Dupie Słonia, może w jakiejś norze… a i pieśń wieczorną przy ognisku odśpiewać należy.
Co ze sobą zabrać:
Dobry humor oraz wszelkie znane uszlachetniacze żywota. Trochę jadła i coś pod głowę. W okolicy bardzo cenione są rowery!
P.S. Nie zapomnijcie o szpeju!!!

Aby każdy znalazł schronienie przed deszczem, miejsce w namiocie, przy ogniu oraz drogę na obiad czuwa Asia
By wszyscy dotarli na miejsce możliwie sprawnie bez potrzeby czarterowania specjalnych lotów dbać będzie Aneta
Gdyby niepogoda nadeszła i męczyła nas srodze, sprytem swym i wdziękiem z opresji wybawi nas Laura
O to, by każdy znalazł partnera wspinaczkowego i nie szlochał gorzko błąkając się samotnie po okolicy postara się Paweł
Tych, co liznąć wiedzy wspinaczkowej na kursie postanowili oraz całość wydarzenia ogarnąć spróbuje Adam

Wszyscy wyżej wymienieni wykażą się odpowiednią znajomością topografii okolicy by pod właściwą skałę tudzież stoisko z płynami chłodzącymi pomóc Wam trafić. Także do tych osób prosimy kierować wszelkie pytania i wątpliwości. Krótko przed wyjazdem odbędzie się zebranie członków Klubu gdzie doprecyzujemy ostatnie szczegóły.

By ułatwić organizatorom zapanowanie nad całością wydarzenia, prosimy wszystkich chętnych do wyjazdu (szczególnie tych, którzy do KW jeszcze nie należą) o pozostawieniu śladu swej osoby na poniższym cyrografie:
Formularz

Serdecznie wszystkich zapraszamy!!!