Alpamayo


Członkowie Klubu mają 15% zniżki na zakupy w sklepie Alpamayo.

 

Zapraszamy na stronę internetową sklepu: http://www.alpamayo.eu/

 

Firma Alpamayo powstała w 2009 roku. Jesteśmy firmą stosunkowo młodą na rynku outdoorowym, lecz dzięki doświadczonej kadrze pracowniczej Alpamayo to prężnie rozwijający się sklep górski oferujący produkty niezbędne podczas górskiej wędrówki, wspinaczki, czy to podróży w najdalsze zakątki świata. Alpamayo to ludzie, dla których góry stanowią wielką pasję, a sporty górskie są sposobem na spędzenie wolnego czasu.

W asortymencie sklepu znaleźć można zarówno sprzęt turystyczny – namioty, maty, materace akcesoria campingowe, po wysoce specjalistyczny sprzęt wspinaczkowy, czy też sprzęt do prac na wysokości. Oferujemy również odzież górską wykonaną z najlepszych materiałów, które sprawdzą się w każdych warunkach pogodowych zapewniając nie tylko wygodę, ale przede wszystkim funkcjonalność podczas każdej wyprawy. Ponadto jesteśmy sklepem firmowym technicznej odzieży górskiej firmy Directalpine.

Staramy się, aby oferowane przez nas produkty były zawsze najwyższej jakości, zapewniały bezpieczeństwo oraz aby spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających miłośników gór.

 

Sama nazwa Alpamayo pochodzi od nazwy szczytu w Andach w Kordylierze Białej o wysokości 5947 m n.p.m. słynącego ze swej pięknej dwustumetrowej ściany. W 1966 roku na wystawie fotograficznej w Monachium okrzyknięto ją „Najpiękniejszą górą świata”.